Shporet per nxemje 2 cop te rij 30-40 kw

Shitet nga: Dani 15 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 3 shporet te ri pa perdor 1 shporet esht prej 35 kw esht i bronxit shum te mir dhe pa perdor prodhim italian ,
1 shporet te bronxit qmimi 850 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim