Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: Samir mehmeti 28 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti per nxemje qendrore prodhues centrometal kroaci 23 kw ne gjendje shum te mir vetum 3 muj I perdorur per tjera informata ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim