Shporet

Shitet nga: luli 28 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet per ngrohje ne gjendje te rregullt nje vit i perdorur eeshtenga prodhimi alfa plam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim