Shporet

Shitet nga: Elhami 06 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet corex pra defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim