Shporetat per shitje

Shitet nga: Musli Zymberi 25 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes te dy shporetat, gjithqka ne rregull me ta. Çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim