Shporeti shum i rujt

Shitet nga: Qemajl 28 Sht 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim shporetin shum i rujt e shesim perarsyje se i kemi vnu nxemjet eshte shum i rujt plus edhe gjyngat vin me ate qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim