Shporeti

Shitet nga: Leotrim 07 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

975 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti ABC 29 KW nuk eshte i perdorur aspak vetem i testuar eshte shum i ruajtur eshte pak i plunosur sepse nuk ka banim ende per X arsye shitet,
Te interesuarit 044 282 689 ose viber +377 44 282 689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim