Shpotet i nxemjes qendrore

Shitet nga: Dani 16 Sht 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e nxemjes qendrore 30 kw shum i mir prej bronxi mundet me dhez edhe thengjill i ardhur nga Zvicra dy vjet i perdorur ne Ks ende esht i montusr . Arsyeja e shitjes esht zevendsimi me nji me pelet dhe ma te madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim