Shtrydhese frutash

Shitet nga: Burhan 21 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Shtrydhse frutash per gjitha llojet e frutave. Origjinale nga Gjermania. E paketum e paperdor.

Asnje lloj shtydhse nuk ka cilsin e kesaj marke Gjermane.

Thirrni ne kete numer : 043869233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim