Sshitet kaldaja 36 kw per dysheme dhe radiator

Shitet nga: Beg Rushiti 29 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kaldaja asht e 36 kw sumpak e perdorur ne gjendje te regult mod te perdiret me stuf gjdo. . 6 kw ne info +37745222545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim