TERMO NXEMJE 4

Shitet nga: DENIZ 20 Tet 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
TERMO E RE E PA PERDORUR .
NUMRI I TELEFONIT 044 133 255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim