Termi 6 kw

Shitet nga: ReRa 07 Jan 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 6 kw, në gjendje të rregullt.
Mundë të kontaktoni edhe në viber
+37744154041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim