Termo 3.5 kw

Shitet nga: Termo 04 Tet 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 3.5 kw,,shum pak e perdorur.
viber 0037744819281.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim