Termo

Shitet nga: Egzon 29 Gsh 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo pak e
Perdorur ne gjendje te mir Per
Ma shum. +38649651982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim