Termo

Shitet nga: Liridoni 10 Nën 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim