Termo

Shitet nga: Zijadin 15 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 2 termo në gjendje të rregullt qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim