Termo

Shitet nga: Burim 08 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   85 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon eshte ne gjendje te rregullt eshte e ardhur nga gjermania punon shum mir eshte e firmes Elind 3.5 nxen shum mir pres vetem bleres serioz qmimi 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim