Termo 3.5 kW

Shitet nga: Feat 14 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3.5 kw, eshte ne gjendje krejtsisht te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim