Termo 3.5 kw

Shitet nga: Termo 24 Tet 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 3.5kw ne gjendje shum te mir.
Termo eshte shum pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim