Termo 3.5kW

Shitet nga: ......... 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termoja ne gjendje te mire teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim