Termo 3kWh

Shitet nga: beli 13 Pri 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxehmsja Termo 3kWh, ne gjendje te rregullt, dhe shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim