Termo 4.5 KW

Shitet nga: Skender Ibrahimi 30 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo eshte e re e perdorur per vetem 1 vite , eshte e ruajtur e blere ne vler prej 350 euro ne Prishtine.
Arsyeja e shitjes eshte qe nuk e shfrytezoj me sepse ngrohem me ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim