Termo 4-she magnohrom

Shitet nga: Gjilan 03 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo esht 4.5kw Magnohrom.
Ne gjendje të rregullt , pak e perdorur siq shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim