Termo 6

Shitet nga: Vlera 20 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo 6, marka CER

Ne gjendje te rregullt. E perdorur rralle here.

Te interesuarit mund te kontakojne ne nr. 044-322-019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim