Termo Magnohrom 5 KW

Shitet nga: irfan 06 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo Magnohrom 5 KW e përdorur po ne gjendje te rregullt. Posedon edhe ramin per bartje . Gjatesia eshte 130 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim