Termo Magnokrom

Shitet nga: Termo 15 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
4.5 kv tgjendje trregullt me kablla me te gjitha paisjet e nevojshme e gatshme per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim