Termo akumuluese 3

Shitet nga: Aziz 19 Dhj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo ne gjendje shum te mir. Shkruani mesazh ne numrin 045399386 ose ne viber +37745399386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim