Termo e perdorur tri vjete

Shitet nga: Blerim 28 Nën 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon , eshte e perdorur tri vjete . Eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim