Termo magnohrom 2.5KW

Shitet nga: gjilan 08 Nën 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo esht magnohrom 2 kw.
3 vite e kemi perdor, esht pothuajse e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim