Termo ne gjendje te rregullt

Shitet nga: sh 27 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet termo ne gjendje te rregullt punon mir 3.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim