Termo nxemje

Shitet nga: premtoni 19 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo 4.5 kw , ne gjendje te mir, 1 ventilator (fuz) funksional, e gatshme per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim