Termo-nxemje

Shitet nga: Noli 22 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet termo-nxemja , pak e perdorur , trefazore , ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim