Termo per ngrohje

Shitet nga: Arion 20 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termoja eshte ne gjendje perfekte shum pak e perdorur mund ta shifni edhe ne foto eshte 3.5 KW munde te kontaktoni edhe ne whatsap edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim