Termo

Shitet nga: Albert 07 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3.5 kw, shume pak e perdorun.Arsyeja shitjes?kem bere instalimin e nxemjes qendrore!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim