Termo

Shitet nga: Termo 13 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 4.5 kw ne gjendje te rregullt e perdorur vetem 2 muaj, kabell 3 metra,mund te livizet kudo ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim