Termo

Shitet nga: Gzim 07 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Modeli 608 100 005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim