Termo

Shitet nga: adnan 14 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo 3.5kwh ne gjendjete rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim