Termo

Shitet nga: termo 17 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termo4,5 kv ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim