Termo

Shitet nga: Naim 04 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo pak e përdorur por në gjendje shumë të mirë.
Çmimi 150 euro,me marrëveshje mund të ketë zbritje çmimi.
Thirrjet mund të bëhen edhe me Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim