Termo

Shitet nga: Termo 16 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 4.5kw thuajse e re e perdorun vetem nje dimer...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim