Termo

Shitet nga: Termo 17 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo sikur e re e perdorun vetem nje dimer 4.5 kw...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim