Termo

Shitet nga: Termo 18 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo me qmim gati fale veq sa me hjek udhe se pom zen ven masi se perdori....e perdorun vetem 1dimer e ka kabllim 3metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim