Termon 4 kw trefazore-Ndrrim me telefon

Shitet nga: Termo 21 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 4 kw në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike.
Nxemsit i ka të ri,është trefazore.
Mundësi ndrrimi me iphon 4,samsung S3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim