Ventilatora

Shitet nga: Afrim 18 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ventilaora te ndryshem nga zvicra
P-S- Kemi shume modele te ndryshme ne dyqanin tone te sapohapur ne Gjilan dhe qmime shume te arsyeshme
Keto dite kan arriturr edhe shume e shume mallera te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim