kamin me dru

Shitet nga: kamin 18 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini taze i ri.vetem nijav i perdorur.Me ble kishton 250 shitet per 210 me qynka komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim