ngrohëse me pelet 10 kw

Shitet nga: flakron 04 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet ngrohëse me pelet 10 kw e perdorur 1 muj,arsyja do ta mar me te madhe dhe me radiator qe lidhet....qmimi sipas marveshjes eshte e bler ne gorenje me garancion edhe 1 vite...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim