nxemje 3.5 w

Shitet nga: ilir 21 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen ne gjendje te rregull osht 3.5 osht po thuajse e re pak e perdort,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim