nxemje e rrymes

Shitet nga: gjilan 18 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet nxemja e rrymes, per lokale , sallona , shtepi etj. eshte ne gjendje te rregullt , eshte perdorur per nje kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim