nxemje termo

Shitet nga: temo 10 Jan 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemje apo termo 6 ne gjendje te regullt 90€ nr 045 512 033 ose ekom qet nr edhe viber +377 45 512 033 gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim