radiator me rrym

Shitet nga: xxx 26 Dhj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet nxemja radiator me rrym pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim